Ik probeer sinds kort mijn zelfgemaakte cadeautjes wat vroeger in te plannen. Meestal wacht ik veel te lang waardoor ik geen moed meer heb om aan een zelfgemaakt cadeautje te beginnen en daardoor dus gewoon een gekocht cadeautje geef. Gedaan hier meer dus. 😉
Zo dacht ik al eens na over een cadeau voor Moederdag. Ze liet onlangs vallen dat ze graag een nieuwe foto van mij en mijn hond Mica wilt omdat ik op alle vroegere foto’s nog met lang haar sta. Mijn haar ging de laatste 2 jaar steeds korter tot nu tondeusekort dus ben toch wel wat veranderd. 😉
Ik dook mijn archief eens in en maakte in het verleden al enkele fotocadeau’s. (om te geven of zelf te houden ;-))
Een kringwinkelkader in het nieuw
Ik verfde een kader die ik bij de kringwinkel vond en stopte er een restje behangpapier in.
De foto liet ik op fotopapier printen en gaf direct een mooi resultaat. Deze kader gaf ik cadeau aan mijn vader voor Nieuwjaar.
Een kringwinkelkader in polaroidstijl
Omdat ik de vorige kader zo tof geworden vond maakte ik er ook een voor bij ons thuis, helemaal gewijd aan mijn hond Mica. Ik liet foto’s printen met een leuke Polaroidtouch en maakte deze met kleine wasknijpertjes vast in de kader. Nog altijd heel blij met deze kader in onze woonkamer.
Geven jullie het liefst een zelfgemaakt cadeau of kies je voor een snel klaar fotocadeau?
Liefs,
Sarah
No Comments