0 In happy life

Eerste keer Press Days Antwerpen

Tot voor kort had ik nog nooit over de Press Days in Antwerpen gehoord. Maar sinds ik lid ben van de Facebookgroep ‘Bloggerscafé‘ ging een hele nieuwe wereld voor me open. 😉 Iedereen keek enthousiast uit naar persdagen waarbij Antwerpse PR bureaus hun deuren open zetten en de nieuwigheden van hun klanten voorstellen. Ik kon enkel na het werk gaan en bezocht dus maar 2 persbureau’s maar hoorde van anderen dat ze er wel 11 bezochten, wow! Volgende keer toch maar verlof nemen die dag. 😉

De eerste stop was bij Global Image PR.
Daar leerde ik Munchies kennen. Ze bieden ontbijt, powersnacks, lunch en smoothies aan op kantoor. Deze repen waren alvast heerlijk.

Mme Bovary toonde haar mooiste juweeltjes. De ketting vind ik echt ge-wel-dig!

Ze verkoopt o.a. ook DIY pakketten van ‘Imakin’. Zo kan je zelf een plantenhanger maken, dromenvanger, kussen en totebag met textielstiften opfleuren, … Zo’n plantenhanger staat hier al een tijdje op mijn to do.

Nada, die ik ook al kenden van op de Floraliën bracht groen in de ruimte met air plants, mospaneeltjes, … Hoe leuk zijn die air plants ook? Eline legde me uit dat deze plantjes geen aarde nodig hebben om in te groeien maar dat je ze gewoon wat water moet geven d.m.v. een waterspuitje. Handig! I want one. 🙂

Pomax toonde een geweldig assortiment van kleurrijke vazen, schaaltjes, borden … We kregen zo’n schaaltje ook mee naar huis. So pretty!

Onze 2de stop en laatste stop was bij PR Style.
Na een kwartier vast te zitten in een ienimiene lift met 4 andere bloggers werden we gelukkig bevrijd door een vriendelijke hersteller en verwend door PR Style met heerlijke macarons.

We visten er eendjes zoals op de Sinksenfoor.
Ontdekten er de meest awesome speakers.

 

En hoe geweldig zijn de pastelkleurtjes van deze filterkannen trouwens?

Na de press days spraken we met een heleboel bloggers af bij Tranquilo, een Mexicaans resto waar de helft van de kaart zelfs vegetarisch is! Score! We aten er heerlijke nacho’s, quasadilla’s & taco’s. Super lekker! Een aanrader deze Tranquilo. En het was trouwens supertof om al deze bloggers eens in het echt te onmoeten. 🙂

Liefs,
Sarah

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply